Čujte čo čo čo , čujte sa sa sa .... DetailKing SLOVAKIA!!!

Autor: Michaela Manikova | 2.12.2012 o 14:39 | (upravené 2.12.2012 o 14:55) Karma článku: 2,45 | Prečítané:  416x

Firma Detailking Slovakia prišla na Slovenský trh s revolučnou ekologickou metódou čistenia. Pýtate sa akého? Ich záber je široký. Začína Autoumývarkami, ktoré ako hovorí ich samotný názov vyčistia vaše auto detailne. Ja viem ,ja viem počuli ste to už hádam tisíckrát- revolučné čistenie... prvý na Slovensku... jednotka vo svojom obore... nič lepšie a účinnejšie ste nevideli... padne Vám sánka... OK! A dosť, hovoríte si, keď vám opať príde do schránky či pod stierač reklama o tom ako vám vyumývajú auto. Akoby nebolo jedno, či to bude horúcou vodou a saponátom, kefami, „vapkou“, penou s mikročasticami a molekulami... Viete, ono to vlastne jedno nie je. A prečo? Ak ste sa dostali až sem asi Vás ťahá istá túžba, zvedavosť, možno ste sa vyhecovali a povedali si „no tak mudrlant povedz mi niečo čo neviem“ a ja sa práve o to chystám. Teda usaďte sa a čítajte...

V tomto prvom článku Vám predstavím DetailKing ako firmu, ktorá sa zaoberá umývaním áut- interiéru, exteriéru, služby drobných opráv interiéru, odstraňovanie zápachu, dezinfekciu klímy pomocou ozonátora, leštenie karosérie a mnoho ďalších služieb.

Dobre, hovoríte si dosť komercie poďme k veci. OK, tak ideme. Počuli ste už o tom aká mega pecka je para? Jaaaaj citlivá to nôta. Hneď odpovedám- neopuká vám lak, nezničí vám karosériu... a ešte čo vás mohlo napadnúť??  Para vo vysokej teplote čistí a ničí baktérie, ale samozrejme neničí lak!!! Takže ako sa spieva v jednej českej pesničke „pohoda klídek leháro...“. Táto autoumývarka využíva výhody pary a kombinuje ich s detailnou ručnou prácou technikov, ktorý Vám odovzdajú tak čisté auto ako ste ešte zaručene nikdy nemali.

K výhode pary. Takže po prvé ak ste zanietený „zelený “ urobia Vám radosť, lebo sú ekologický. Nelejú galóny vody zo svojich trisiek do kanála, ale šetria túto vzácnu tekutinu a využívajú iba 8 litrov vody na umytie auta. Para vo svojej vysokej teplote a tlaku vyčistí špinu z pórov auta aj z tých ťažko dostúpných  miest. Spojením s ručným čitením na čo využívajú mikrovláknové utierky dosiahnu sľubované detailné vyčistenie. Prečo práve tie spomínané mikrovláknové utierky?? Odstránia nečistoty, bez šmúh a mastnoty, povrch auta schne úžasne rýchlo, opať výhoda pre ekológiu, že znižujú spotrebu vody a saponátu, možnosť použitia na suchý aj mokrý povrch....aaaaa tu už končím aby ste nekritizovali , že veľa slov a málo činov.

Zatiaľ som Vám predstavila čistenie exteriéru, ktoré si poviete, ale veď toto mi urobí každá autoumývarka. Urobí, ak Vám nevadia škrabance od kefy... fľaky od kvapiek vody...polovičná robota...tak ať. Ale ak ste si kúpili dobré auto, či krvopotne našetrili a splnili celoživotný sen, tak sa oň starajte a hýčkajte ho. Viem , že Vás napadne „ale teraz v zime“?? No prvá vec, ktorú chcem povedať „ soľ je jaká sviňa!“ a druhá , „čo tak dať dokopy interiér??!“

Nie neostane mokrý a zatuchnutý. Veď majú na to suchú paru! Áno, suchú! Takže- no stres, auto bude vypucované, vydenzifikované, vyčistené, vynovené!!! Rozliata malinovka, pivo, detský čaj/mlieko...prilepená žuvačka (ok tak je aspoň roztiahnutá na nejaký centimeter štvorečný)...deckám ste dovolili malinkú kinder čokoládu a skončila na strope(snažili ste sa ju vyčistiť, snažili sa aj iný ale vy tam ten fľak vidíte stále aj keď manželka vraví že to drhla hodinu???)... NAOZAJ odstránia všetko. Žiadne rečičky, ale fakty, ktoré nájdete na konci tohto článku.

Počkať, poťkať- ako sa to hovorí? Radšej raz vidieť ako stokrát počuť??? Tak nech sa páči.....

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ovocinár: Vypestovať si vlastné ovocie je úplne iný zážitok

Vlastné ovocie má úplne inú chuť, ako to kúpené.


Už ste čítali?